Novinky

Nově v nabídce respirátory české výroby

Jsme rádi, že se již na trhu dokáží prosazovat také české firmy. Jedním z příkladů je firma Cool agency,s.r.o., která plní české nemocnice svými výrobky. Je to tedy záruka osvědčené kvality konečně možnost vytlačit z trhu čínské výrobky. 

Dokážeme Vám nabídnout respirátor FFP2 premium, který je certifikovaný i do zdravotnického prostředí, který Vám napomůže se doopravdy chránit před vdechováním virů. Svou prodyšností Vás mile překvapí, protože budete moci dýchat znatelně jednodušeji, než při použití jednoduchých respirátorů určené pro veřejnost.

Nabízíme firmám antigenní testy bez dalších nákladů

AKTUÁLNÍ ROZHODNUTÍ MZČR K NAHLÉDNUTÍ

Jak jste si všimli, jako jedni z mála  se snažíme pro Vás zařizovat co nejvýhodnější ceny. Chvilku nám trvalo se dostat na hranici 60Kč = příspěvku pojišťoven, ale nyní Vám to můžeme konečně nabídnout! 

Proto je již minulostí, abyste financovali testování ze svých zdrojů, jako to bylo v minulosti - článek z www.ekonomickydenik.cz

U nákupu testů vždy vyžadujte rozhodnutí MZČR o platnosti výjimky, jak jsme psali ZDE. Již nyní je spousta firem s již PROPADLOU PLATNOSTÍ! 

Pokud máte přátele podnikatale, určitě jim o této možnosti povězte, přece každý své peníze chce využít jinak, než o ně přijít úplně zbytečně bez důležitých informací. Na trhu je mnoho překupníků, kteří mají ale silnou prezentaci a hodně podnikatelů bohužel nenalezne naše stránky a přijde zbytečně o hodně peněz. Sami často najdete na internetu nabídku "nejlevnějších testů s garancí nejnižší ceny za 79Kč" - to je až smutné, ale v naší republice běžné. Vždy se jedná o překupníka.

Navíc jsme spustili anketu, zda máme do nabídky zařadit také samotesty na odběry z nosu, jelikož (pro nás překvapivě), některé firmy tyto testy upřednostňují. Prosíme, zapojte se do ní. Pokud bude velký zájem, dokážeme je do naší nabídky zařadit také a to také za cenu 60Kč! - hlasovat můžete na hlavní stránce (pouze na PC).  - děkujeme za sdělení informací od Vás, které jsou tak důležité pro pomoc druhým.

 

 

Začínají kontroly testování ve firmách

Již začínají kontroly testování ve firmách. Bylo zjištěno, že některé firmy nechtějí testovat, jelikož se jim nechce vynakládat finanční prostředky navíc. 

Celý článek z novinky.cz si můžete přečíst ZDE

Jedním z předmětů kontrol je doložení nákupu testů od schválených distributorů MZČR. Z tohoto důvodu je důležité před každým nákupem nechat si doložit potvrzení od MZČR o schválení. 

V současné době jsou povolení udělována do 31.3. 2021 a 30.4.2021, tzn., že již nyní jsou firmy, kterým propadla platnost rozhodnutí MZČR.

Naše společnost má v současné době povolení do 30.4.2021, ale jelikož jsme přímým distributorem výrobce, doložili jsme MZČR veškeré požadované dokumenty k prodloužení platnosti rozhodnutí. O výsledku Vás budeme informovat. 

A je to tu! Učitelé nechtějí testovat děti výtěrem z nosu.

Kdo by se tomu divil? Dle článku seznam.cz učitelé nebudou děti testovat.

Ten, kdo vymyslel testování malých dětí výtěrem z nosu asi nepřemýšlel dopředu.. Snažíme se situaci alespoň trošku zachránit, proto nabízíme všem rodičům, kteří nechtějí, aby byly u jejich dětí prováděny testy výtěrem z nosu, že mohou v našem e-shopu nakoupit za ceny, jako firmy! Není třeba žádný minimální odběr.

Stačí se zaregistrovat ZDE.

Zkusme to společně dětem, nám i učitelům ulehčit!

 

 

Výtěry z nosu aneb nezaspali jsme?

Už v srpnu minulý rok se šuškalo o tom, že si nebudeme muset cpát tyčinky do nosu za účelem odebrání vzorku na test na COVID 19. Po půl roce stále ale máme tento způsob odebrání vzorků v plné síle. Někteří zaměstnanci se nechtějí takovou metodou nechávat testovat a je to i pochopitelné. Jen kvůli tomu, že se někdo zná s někým a prodá do firmy co nejlevnější testy s odběrem vzorku z nosu, se musí lidé trápit? Nežijeme v 21. století? V dnešní době by test měl být již co nejpříjemnější. Už by se ani nemělo plivat do nějakých zkumavek.. 

Otázkou je, jak je možné, že těch pár lidí, co vydělá na testech neskutečné peníze, dokáží ovlivnit chod testování ve firmách. Hodně zaměstnavatelům ani nezáleží na tom, jak se testy provádí, pokud ale někomu ano, určitě se pozastavte nad testem nabízeným od výrobce Jiangsu Well Biotech Co Ltd.. Použití je tak snadné, že ho používají také děti. 

Víte, že respirátory KN95 na hradě nechtějí?

V České republice se opakuje doba přesně před rokem, kdy se trh nasytil výrobky z Číny a nikdo neřešil kvalitu a stát dával jednu výjimku za druhou na základě dokladů od výrobců. Posléze se zjistilo, že doklady byly velmi často falšované. To už ale těchto produktů byly plné bohužel i například nemocnice a v podstatě se s tím nedalo nic dělat.

Tento stav trvá bohužel až do dnešní doby, kdy již není problém sehnat výrobky s platným CE, ale i přesto je možné používat respirátory KN95 (ikdyž je ani na hradě nechtějí), které nikdy nemohou splňovat CE. 

Celé to působí chaoticky a člověk neví, co si má myslet. Vláda schválí pro použití obyvatelstvu třídu ochrany KN95, ale pro své zaměstnance ji nechce? Pak se nemůže nikdo divit, že vládě nikdo nevěří. Otázkou je, kdyby byl ve vládě někdo jiný, jestli by to nebylo ještě horší... 

Provedení testů v USA

Společnost Jiangsu Well Biotech Co Ltd, jejíž jsme oficiálním distributorem, zasílá své testy k nezávislému otestování citlivosti do Frederickovy národní laboratoře, která je špičkou v oboru infekčních chorob v USA. Výsledky testů jsou vynikající. Také z tohoto důvodu jsme se rozhodli právě pro testy tohoto výrobce

Většina dovezených testů do České republiky má pouze validační studie, které jsou zapotřebí jako doklad k uvedení na trh. Jedná se o cca 100 vzorků, které se vyhodnocují. Validační studie si ale platí sami výrobci a nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Proto pokud není k dispozici žádný jiný test citlivosti, nemělo by se příliš přihlížet na čísla, které výrobce deklaruje. Takových testů v současné době máme v ČR většinu... Opravdu chceme opět používat něco, co nemusí být kvalitní?

 

 

Testování ve firmách

Během března 2021 se odehrálo velké množství dialogů ohledně antigenního testování ve firmách. Zpočátku byl velký problém vůbec nějaké testy sehnat, vláda nám nedala moc prostor, aby bylo možné nějaké větší množství antigenních testů sehnat. Proto ceny vystřelily do závratných výšin. Celé to mělo za následek, že všichni, co měli nějaké kontakty na obchodníky z číny, znovu začali pátrat, kde nějaké sehnat. Bohužel už ale každý nemyslí na následky a snaží se sehnat co nejlevnější testy a nekouká na zahraniční servery, kde se dost často objeví nějaké recenze. Chybu opět udělala vláda, která na to nemyslela dopředu.. Kdyby avizovala a řekla přesně odkdy se bude povinně testovat a nedržet to pod pokličkou, všichni bychom ušetřili velké peníze.. Koupit test do firmy za 65Kč je přeci rozdíl, než za 180Kč. Vydělali na celé situaci překupníci, kteří samozřejmě využili příležitosti. V současné době proudí do ČR ca milion testů denně, ale kvalitní z nich se dají počítat na tisíce.. Opakuje se tedy doba, kdy se celá Česká republika plní levnými testy (dříve respirátory), které ale z trhu vytěsňují kvalitnější, které by nám mohli více pomoci se z celé situace okolo koronaviru dostat. 

Nezbývá nám jen doufat, že lidé budou pátrat po původu testů, které zakupují a budou se snažit vyhledávat jen kvalitní. V opačném případě se otevírá prostor pouze pro zaplnění trhu levnými nekvalitními testy. 

Zkuste si všimnout, že většina výrobců testů nabízí pouze testy na COVID19.. To je divné, že? 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem