Nabízíme firmám antigenní testy bez dalších nákladů

AKTUÁLNÍ ROZHODNUTÍ MZČR K NAHLÉDNUTÍ

Jak jste si všimli, jako jedni z mála  se snažíme pro Vás zařizovat co nejvýhodnější ceny. Chvilku nám trvalo se dostat na hranici 60Kč = příspěvku pojišťoven, ale nyní Vám to můžeme konečně nabídnout! 

Proto je již minulostí, abyste financovali testování ze svých zdrojů, jako to bylo v minulosti - článek z www.ekonomickydenik.cz

U nákupu testů vždy vyžadujte rozhodnutí MZČR o platnosti výjimky, jak jsme psali ZDE. Již nyní je spousta firem s již PROPADLOU PLATNOSTÍ! 

Pokud máte přátele podnikatale, určitě jim o této možnosti povězte, přece každý své peníze chce využít jinak, než o ně přijít úplně zbytečně bez důležitých informací. Na trhu je mnoho překupníků, kteří mají ale silnou prezentaci a hodně podnikatelů bohužel nenalezne naše stránky a přijde zbytečně o hodně peněz. Sami často najdete na internetu nabídku "nejlevnějších testů s garancí nejnižší ceny za 79Kč" - to je až smutné, ale v naší republice běžné. Vždy se jedná o překupníka.

Navíc jsme spustili anketu, zda máme do nabídky zařadit také samotesty na odběry z nosu, jelikož (pro nás překvapivě), některé firmy tyto testy upřednostňují. Prosíme, zapojte se do ní. Pokud bude velký zájem, dokážeme je do naší nabídky zařadit také a to také za cenu 60Kč! - hlasovat můžete na hlavní stránce (pouze na PC).  - děkujeme za sdělení informací od Vás, které jsou tak důležité pro pomoc druhým.